Pasowanie na przedszkolaka w Punkcie Przedszkolnym w Okole

Wszystkie dzieci z Punktu Przedszkolnego „Mali odkrywcy na start” w Okole pragnęły stać się prawdziwymi przedszkolakami. Dlatego też, w dniu 29 listopada 2016 r. przystąpiły do uroczystego „Pasowania na przedszkolaka”. Świadkami niezwykłego wydarzenia byli zaproszeni goście: Wójt Gminy Bałtów Andrzej Jabłoński, pani sekretarz Agnieszka Kopała, pani kierownik projektu Donata Majewska, pani dyrektor Joanna Adamus, rodzice oraz dziadkowie. Przedszkolaki wraz ze swoimi paniami przygotowały program artystyczny, podczas którego zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne. Najważniejszym punktem uroczystości było ślubowanie dzieci oraz rodziców. Po jego złożeniu Wójt Gminy pasował wszystkie maluchy na przedszkolaków. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia, dzieci otrzymały od pań dyplomy oraz rożki słodkości od rodziców. Również Pan Wójt obdarował dzieci prezentami, a pani kierownik podarowała praktyczne i kolorowe plecaczki. Po otrzymaniu tylu prezentów, na twarzach dzieci wyrysował się piękny uśmiech.
Po zakończeniu części oficjalnej dzieci pozowały do pamiątkowych zdjęć.